Lugarnica
16. Apr 24. 09:10:07 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: novi savez ?!?  (Read 10464 times)
grmi
Lugar suradnik
*
Posts: 4


View Profile
« Reply #15 on: 08. Feb 11. 14:59:36 »

A u principu i jedan i drugi pričate gluposti. nema to veze sa mu?nom para iz ?upanije (valjda vam je jasno koliko para daje ?upanija za ovakve sportove) niti nekakvih hirom  niti slanjem na natjecanja. savez je osnovan i sad postoje dva ?upanijska saveza u HR. Istra i dalmacija ?to je dovoljno za onivanje penjačkog saveza. Malo se raspitajte prije nego počmete lupetat.
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #16 on: 08. Feb 11. 15:18:07 »

A u principu i jedan i drugi pričate gluposti. nema to veze sa mu?nom para iz ?upanije (valjda vam je jasno koliko para daje ?upanija za ovakve sportove) niti nekakvih hirom  niti slanjem na natjecanja. savez je osnovan i sad postoje dva ?upanijska saveza u HR. Istra i dalmacija ?to je dovoljno za onivanje penjačkog saveza. Malo se raspitajte prije nego počmete lupetat.

ovo je forum
forumi su za rasprave
mi ne znamo zasto se to desilo
pa zato nagadjamo i ( ...... wait for it! ..... )  raspravljamo  Tongue
hvala ti sto si se pridruzio raspravi .... osobno sam pitao jednu osobu iz Marulianusa koja mi je rekla da ne izlaze iz HPSa ... jesi ti siguran u to sto govoris?
Logged

がんばれ
grmi
Lugar suradnik
*
Posts: 4


View Profile
« Reply #17 on: 08. Feb 11. 15:24:42 »

Da niko ne izlazi iz HPS-a, al to je nekakva priprema za neku daljnju budučnost.
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #18 on: 08. Feb 11. 15:25:40 »

Da niko ne izlazi iz HPS-a, al to je nekakva priprema za neku daljnju budučnost.

that makes me a sad panda
Logged

がんばれ
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #19 on: 08. Feb 11. 15:39:05 »

.


* sad-panda-podiatrist.jpg (52.72 KB, 500x414 - viewed 583 times.)
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #20 on: 08. Feb 11. 18:02:04 »

Ba? lijepo da nam je netko iz prve ruke sve objasnio da ne moramo ovdje vi?e nagađati. ?teta samo ?to priča ne dr?i vodu.
Stvarno ne znam za Split, ali Zagrebački sportski savez ima jaaaaaako veli bud?et, a novci koje je jedrenje na dasci (isto tako "lijevi" sport) vuklo iz toga bili su proporcionalni rezultatima i aktivnostima. Kad sam se bavio time postojao je samo jedan dr?avni prvak u tom sportu na račun kojega smo vukli novce, a sad ih u penjanju imaju barem....
Hm? Barem 6 dobnih kategorija x 2 spola x 3 discipline, dakle barem 36 dr?avnih prvaka od kojih su sigurno neki čak i iz Splita pa im ne mo?e manjkati ?tofa za mu?nju.
Za osnivanje nacionalnog sportskog saveza dovoljna su 3 kluba iz različitih ?upanija tako da je i ovo bajka. Sad bi mi trebali povjerovati da se to radi "za daljnju budućnost"? Pa tko hoće neka vjeruje. Grin
Uostalom, penjati se mo?emo sasvim lijepo i bez sada?njih kao i budućih saveza. Jedino ?to ne mo?emo fake titule pretvarati u stvarnu lovu pa umjesto da s hrpama papira hodamo po uredima za udruge moramo u slobodno vrijeme ići na penjanje Tongue
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #21 on: 08. Feb 11. 18:36:54 »

Uostalom, penjati se mo?emo sasvim lijepo i bez sada?njih kao i budućih saveza.
Kako tko.........
 Cry
Logged
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #22 on: 18. Jun 21. 08:05:03 »

http://www.marulianus.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=3768:kritika-statusa-u-hspsu&catid=78:vijesti&Itemid=29

p.s. pročitao sam ovaj topic cijeli, ah, fun times Cheesy Nostalgija me oprala...
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #23 on: 18. Jun 21. 08:13:40 »

al zbilja su preslatki. nisu htjeli izaci iz HPSa na vrijeme, sad su "late to the party" i opet iz ZG zajebava, ali hej, evo jos jedan tekst u kojem molimo da nas se pusti do stola po svoje mrvice


Logged

がんばれ
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #24 on: 18. Jun 21. 23:14:55 »

Hmmm, pa baš ti koji sad kmeće su bili najglasniji kad se Pulfer i Hiperaktiv izbacivalo 2003. s natjecanja jer nisu u savezu. Tada je bila bizarna situacija da je 6 od osam finalista PH u boulderu bilo izvan konkurencije jer savez ovo ono nešto i promjena pravilnika usred sezone baš kad sam zasjeo na prvo mjesto u ukupnom poretku.

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

"Karma is a bitch", da to netko sad prevede tim debilima na hrvatski?

S obzirom na značajno povečanje količine love otkako je penjanje na Olimpijadi očekujem da se daljnje vijesti o ovome presele u crnu kroniku.

Nego, ima li nekog u Paklenici ovih dana da ubijemo koju trojku ili četvorku? Vodim nejač na "Velebit Hiper Ultra Trail" pa možda i dotaknem stijenu nakon 11 mjeseci.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Pages: 1 [2]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!