Lugarnica
29. Mar 24. 10:28:06 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Raspored rada dvorane  (Read 47130 times)
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« on: 17. Nov 09. 22:50:36 »

Dvorana se nalazi u Primorskoj ulici br. 7, u dvorištu, ulaz kroz desni haustor pa kroz prolaz ravno.

Radno vrijeme je svakim danom i nedeljom od 7:00 do 21:30.

Cijena korištenja dvorane je 1200 kn godišnje. Modeli plaćanja su 8x150 kn, 6x200 kn ili 4x300 kn. Jednokratni posjet košta 20 kn. Članarinu možete predati dežurnima.

Da bi mogli ući kad nema dežurnog potrebno je imati karticu koju oni koji imaju plaćenu godišnju ili mjesečnu kartu mogu podići kod mene uz depozit od 50 kn.Na karticu može ući samo onaj na kojega glasi. NEMA POSUĐIVANJA. Nemojte mi prodavati fore sa petoricom koji ulaze na jednu karticu, jer moj izopačeni um već smišlja najbrutalnije sankcije za takve mudrijaše. Ako još nekome nije jasno: vrata dvorane moraju STALNO biti zatvorena do dolaska dežurnog u 19:30. Ako netko kuca na vrata to nije vaša briga i pustite ga da kuca dok mu ne dosadi. Ako vam kartica ne radi, a vi mislite da vam članarina nije istekla, provjerite kod voditelja dvorane.
Sve prijatelje, rodbinu, poznanike, cure i dečke "koji samo hoće pogledati" možete dovoditi isključivo u terminu kad je tamo dežurni. Nema ni "jednokratnih" posjeta do 19:30.

Obavezno se upišite u teku na početku treninga. Dvoranu koristite na vlastitu odgovornost.

Ova pravila su jako kratka i jednostavna pa ih dobro zapamtite. U općem je interesu da ih se pridržavate. Ako osjećate veliku potrebu ne poštivati neko od ovih pravila ili mislite da se baš u vašem slučaju treba učiniti iznimka, odmah si počnite tražiti drugu dvoranu za penjanje.

Raspored dežurstva:

PON:    19:30-21:30    Karlo S.    091 9797200
UTO:    19:30-21:30    Rafael      095 8528911
SRI:    19:30-21:30    Miran       091 5149657
ČET:    19:30-21:30    Ante        091 7312031
PET:    19:30-21:30    Karlo V.    098 517046
SUB:    19:30-21:30    samo ako se neki od dežurnih smiluje i najavi dežurstvo ovdje dan prije
NED:    19:30-21:30    Zdravko      01 3013389


Informacije možete saznati i na Facebook stranici @DSRLugarnica.
« Last Edit: 29. Mar 17. 11:46:27 by admin » Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #1 on: 30. Oct 18. 11:16:49 »

Ako krenete u dvoranu ovu nedelju (4.11.)  navečer, možda i ne uspijete doći do cilja, jer se od 19:00 održava utrka kroz grad, tzv. Cener. Trasa je Ilica, Ulica Republike Austrije, Prilaz Gjure Deželića, itd. pa je dvorana okružena sa svih strana. Pretpostavljam da bi bilo moguće pretrčati cestu, ali trkača će biti nekoliko tisuća, a izlažete se i opasnosti da vas pregazi Duhovni Vodža koji iako je vidovit slabo vidi po mraku ili Duhovni Podmladak kojem vid funkcionira, ali mozak malo manje, pogotovo kad pofali kisika.
Cirkus završava u 20:15.

E, Herak, znam da ćeš jedini ovo pročitati, a ionako ne ideš u dvoranu. Grin
Nema veze, u ponedeljak ćemo im svima prodavati "kaj ti ne čitaš...".
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #2 on: 30. Oct 18. 15:25:35 »

E, Herak, znam da ćeš jedini ovo pročitati, a ionako ne ideš u dvoranu. Grin
Nema veze, u ponedeljak ćemo im svima prodavati "kaj ti ne čitaš...".
Roger!
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #3 on: 31. Oct 19. 10:25:29 »

Sve je isto k'o i lani, samo je nedelja 3.11.

Ako krenete u dvoranu ovu nedelju (4.11.)  navečer, možda i ne uspijete doći do cilja, jer se od 19:00 održava utrka kroz grad, tzv. Cener. Trasa je Ilica, Ulica Republike Austrije, Prilaz Gjure Deželića, itd. pa je dvorana okružena sa svih strana. Pretpostavljam da bi bilo moguće pretrčati cestu, ali trkača će biti nekoliko tisuća, a izlažete se i opasnosti da vas pregazi Duhovni Vodža koji iako je vidovit slabo vidi po mraku ili Duhovni Podmladak kojem vid funkcionira, ali mozak malo manje, pogotovo kad pofali kisika.
Cirkus završava u 20:15.

E, Herak, znam da ćeš jedini ovo pročitati, a ionako ne ideš u dvoranu. Grin
Nema veze, u ponedeljak ćemo im svima prodavati "kaj ti ne čitaš...".

.. i Duhovni Vodža je još slabije vidovit po mraku nego lani Cool. Godine.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #4 on: 02. Nov 19. 21:49:22 »

Sve je isto k'o i lani, samo je nedelja 3.11.

Ako krenete u dvoranu ovu nedelju (4.11.)  navečer, možda i ne uspijete doći do cilja, jer se od 19:00 održava utrka kroz grad, tzv. Cener. Trasa je Ilica, Ulica Republike Austrije, Prilaz Gjure Deželića, itd. pa je dvorana okružena sa svih strana. Pretpostavljam da bi bilo moguće pretrčati cestu, ali trkača će biti nekoliko tisuća, a izlažete se i opasnosti da vas pregazi Duhovni Vodža koji iako je vidovit slabo vidi po mraku ili Duhovni Podmladak kojem vid funkcionira, ali mozak malo manje, pogotovo kad pofali kisika.
Cirkus završava u 20:15.

E, Herak, znam da ćeš jedini ovo pročitati, a ionako ne ideš u dvoranu. Grin
Nema veze, u ponedeljak ćemo im svima prodavati "kaj ti ne čitaš...".

.. i Duhovni Vodža je još slabije vidovit po mraku nego lani Cool. Godine.
I opet ću samo ja pročitati Cheesy
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #5 on: 02. May 20. 20:13:22 »

Crkve su otvorene za vjernike, a naš Hram Lugarstva? Što se čeka, Mario, kad je Obred?
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #6 on: 04. May 20. 09:26:03 »

Da, Mario, kad je obred?
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!