Lugarnica
28. Mar 24. 13:27:54 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Svinjska gripa - globalna marketinška kampanja?  (Read 10686 times)
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #15 on: 12. Jan 11. 00:58:16 »

 Shocked
Potpuno ti je promakao smisao mojeg posta i cijelog topica.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #16 on: 12. Jan 11. 01:14:41 »

Shocked
Potpuno ti je promakao smisao mojeg posta i cijelog topica.


ku?im ja smisao topica i sla?em se s večinom izrečenog na njemu, samo ka?em da zaključke ne treba donositi ishitreno
Logged

がんばれ
dyno
Lugar pripravnik
**
Posts: 67



View Profile
« Reply #17 on: 12. Jan 11. 12:22:37 »

Vjerojatno to ?to je imao 150kg i dijabetes i jo? neki problem sa krvi sigurno nije odmoglo. Barem prema pisanju JL-a.

Ali naslov da je umro bez obzira na cjepivo će prodat vi?e novina. 
Logged

I'm not a rasist!? I drive a Prius.
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #18 on: 15. Jan 11. 10:49:07 »

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/14/0813006.html

Potpuno nevažan i predvidiv članak koji linkam samo zbog komentara ispod:

Quote
koji pametnjakovići, jučer još cjepivo je štitilo 100%, jutros 96%, a danas 50% di je kraj tome sranju. Tješi me samo šta je šuki pretila osoba, a oni su malo rizičnija skupina.
Grin Grin Grin
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #19 on: 21. Sep 11. 11:41:35 »

Skoro 2 godine traje ova afera. Nekima su računi sad počeli dolaziti na naplatu.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/srbi_uhitili_spekulante_s_cjepivom_hrvatska_svoje_lopove_jos_stiti/394331.html

Neka traje i jo? 2 godine ako će ishod biti Milinović u Remetincu. Grin
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #20 on: 23. Jan 13. 12:04:28 »

Nije čitala Lugarnicu, nije gledala "Na rubu znanosti", mislim, nekim ljudima stvarno nema pomoći.

http://health.yahoo.net/news/s/nm/insight-evidence-grows-for-narcolepsy-link-to-gsk-swine-flu-shot

Quote
She reluctantly accepts that to do so, she needs a cocktail of drugs to try to control the narcolepsy symptoms. The stimulant Ritalin and the sleeping pill Sobril are prescribed for Emelie's daytime sleepiness and night terrors. Then there's Prozac to try to stabilize her and limit her cataplexies.

 "That's one of the things that makes me feel most uncomfortable," she explains. "Before I got this condition I didn't take any pills, and now I have to take lots - maybe for the rest of my life...
A farmaceuti zadovoljno trljaju ruke. Tongue
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #21 on: 23. Jan 13. 12:55:54 »

A farmaceuti zadovoljno trljaju ruke. Tongue

A ima i farmaceuta i ostalih  VSS koji se čude zašto onda ljudi traže razne travarije preporučene po alternativnim emisijama radije nego lijepo zapakirane 'mainstream' tabletice.  Grin
 
« Last Edit: 23. Jan 13. 17:21:18 by chak(nuti) noris » Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #22 on: 21. Dec 20. 15:49:59 »

Epilog, sad sam tek vidio spomenuto u kontekstu nabrzaka sklepanih cjepiva kakva su popularna ovih dana:

https://www.mctlaw.com/vaccine-injury/uk-government-to-compensate-brain-damaged-victims-of-swine-flu-vaccine/
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #23 on: 21. Dec 20. 16:24:14 »

Ti se ne planiraš cijepiti protiv korone?  Tongue
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #24 on: 23. Dec 20. 00:00:24 »

Imam bolju ideju. Zarazim moje mačke glistama i šugom (to možda već i imaju) pa ih odvedem veterinaru. Zatim poštenom razmjenom tržim konzervu tune za tablete...

https://www.youtube.com/watch?v=GKpHPrulsaM

Došlo je vrijeme da se nekome "brain damage" napravi sačmaricom.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #25 on: 11. Jan 21. 20:58:11 »

Predomislio sam se. Ipak ću se cijepiti.  Grin


* fejk.png (235.17 KB, 481x462 - viewed 243 times.)
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #26 on: 22. Jan 21. 13:01:21 »

Evo Herak, sve što si htio saznati od mene napisao je netko drugi.  Grin

Quote
U slučaju cijepljenja: Biti ću oslobođen nositi masku? NE. Restorani i lokali ponovo se otvaraju i normalno rade? NE. Stiče se imunost na kovid? Ne zna se! Prestajemo biti zarazni za druge? Ne zna se. Ako cijepimo svu djecu, počinje li škola normalno? NE. Zaustavlja se socijalno distanciranje? NE. Cijepimo li se i djeda i ja, možemo li se zagrliti? NE. Hoće li procjepljenje ponovo otvoriti kina, kazališta i stadione? NE. Hoće li se cijepljeni moći okupiti? NE. Koja je stvarna korist cijepljenja? Virus vas neće ubiti. Jeste li sigurni da me cjepivo neće ubiti ili osakatiti? NE. Sustav nadzora nuspojava funkcionira? NE. Obeštečenje u slučaju negativnih nuspojava snositi će proizvođač, dobavljač? NE. Statistički gledano, virus me ionako ne bi ubio ... Zašto bih se trebao cijepiti? Za zaštitu drugih. Dakle, ako se cijepim, jesu li drugi 100% sigurni da ih neću zaraziti? NE. Pa koja je onda svrha cijelog ovog svjetskog cirkusa? Vi ste teoretičar zavjere!
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Pages: 1 [2]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!