Lugarnica
12. Dec 17. 01:56:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Novi režim rada dvorane  (Read 5324 times)
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« on: 02. Nov 09. 00:59:58 »

Dvorana je i dalje na mjestu i ljudi se u njoj penju, ali da bi se spriječilo ponavljanje ispada kakvih je bilo u 8. mjesecu (a i prije) sada će neke stvari biti drugačije nego prije. Osnovno je da ljudi koji nisu u stanju ili ne žele shvatiti kako ta dvorana funkcionira neće se više tamo penjati.
Dakle, kao prvo, stijena se nalazi u mojem privatnom prostoru i tamo mogu dolaziti samo oni kojima sam to dopustio. To nije javni prostor.
Kao drugo, to nije ni klub u koji bi se moglo učlaniti ni komercijalna dvorana gdje se radi profit i gdje plaćanjem naknade za korištenje stječete nekakva prava u smislu zagarantirane kvalitete usluge.
Treće: nigdje ne postoji reklama "dođite se penjati u Grahorovu". Ja tamo nikoga nikada nisam zvao i ako ste se tamo polomili ili ubili ili ako sam vas ja izbacio naglavačke iz dvorane nemojte se poslije žaliti. Nitko vas nije tjerao da se tamo penjete.
Četvrto: postojanje ovakvog mjesta je mnogima trn u oku. Spomenuti ispadi nisu slučajni događaj, već posljedica dugogodišnje kampanje Hrvatskog planinarskog saveza, tzv. Komisije za sportsko penjanje i raznih penjačkih klubova protiv moje vizije penjanja u kojoj oni ne igraju nikakvu ulogu. Zato u buduće svi koji na direktan ili indirektan način potpomažu nabrojene neka se odu penjati negdje drugdje.

Oni kojima je njihov IQ dovoljan da pročitaju i u potpunosti razumiju gore napisano i još uvijek ih zanima penjanje na umjetnoj stijeni mogu ponedeljkom nakon 19:30 pokucati na vrata dvorane (Grahorova 5, ulaz desno od kafića "Dali", kroz sve prepreke pa do kraja dvorišta) i pokušati me uvjeriti da se trebaju penjati baš kod mene.
« Last Edit: 02. Nov 09. 09:12:22 by zdravko » Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
medkep
Lugar suradnik
*

View Profile
« Reply #1 on: 04. Nov 09. 15:39:53 »

Pitanjce, znaci dvorana je ponovo otvorena? Sto je sa onima koji jos imaju magnetsku karticu, nisu prekrsili nijedno pravilo,
da li treba ponovo sve napraviti, ili mogu (nakon pauze) nastaviti dolazit?
Riki
Lugar pripravnik
**

View Profile
« Reply #2 on: 04. Nov 09. 16:45:57 »

u ponedjeljak je Zdravko dezurni, dodes i popricas s njim... kartica ti ne radi...
krixo
Lugar suradnik
*

View Profile
« Reply #3 on: 26. Apr 10. 13:16:03 »

jel to jos uvjek vrijedi jer je datum od prosle godine ili se nesto promjenilo
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #4 on: 26. Apr 10. 13:22:31 »

Ništa bitno se nije promijenilo. Danas sam tamo od 19 do 20:15 (a i sutra, a i u četvrtak...) pa tko voli neka izvoli.

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Dando
Lugar suradnik
*

View Profile
« Reply #5 on: 20. May 10. 14:18:38 »

Samo jedno pitanjce za Zdravka. Ja sam dolazio prije pro?logodi?njeg zatvaranja/otvaranja i sad bi opet do?ao. Ugl samo me zanima jel si danas ili sutra mo?da u dvorani? Ako ne, dođem u ponedjeljak.
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #6 on: 20. May 10. 15:05:28 »

Jesam, i danas i sutra i u ponedjeljak.

Vidimo se, pozdrav!

Pages: [1]
  Print  

Jump to: