Lugarnica
26. Feb 24. 14:20:16 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 18
  Print  
Author Topic: lugarska tekma  (Read 74608 times)
Sharmantni Vlado
Lugarski guru

beefcake

View Profile WWW
« on: 02. Oct 09. 19:48:33 »

dakle, posto u sad u dvorani samo lugar friendly ljudi, mislio sam da bi mogli organizirat nekakvu tekmu jedan vikend i to u stilu maratona kao sto je bio u Novom Sadu.. nema izolacije, nema broja pokusaja, samo 4 sata, 20 smjerova, druzenje i penjanje Smiley
time bi mozda i malo nove ljude u dvorani jos vise zainteresirali za penjanje

sta mislite o tome?
« Last Edit: 02. Oct 09. 19:51:25 by Sharmantni Vlado » Logged

がんばれ
Damir
Lugarski as

View Profile
« Reply #1 on: 02. Oct 09. 23:36:39 »

sviđa mi se ta ideja.
rimac
Lugarski as

View Profile
« Reply #2 on: 03. Oct 09. 13:01:12 »

like  Smiley
L a O R K
Lugarski guru

View Profile
« Reply #3 on: 04. Oct 09. 00:02:29 »

Ideja je dobra ali mislim da je objektivno maraton teze izvediv.

U tom slucaju bi se par ljudi moralo bas baciti u posao i napraviti smjerove, onda ih pocrtat pa skinut te grifove i napravit nove smjerove s novim grifovima na plocama jel zbog ogranicenog prostora nakon 2 sata ces morat maknut jedne smjerove i zasafarit nove ako zelis imat maraton s vise smjerova (izbrojao sam 7 ploca bez one rupe gore, u zatvoru strpamo 2 smjera).

Ukratko puno posla i gnjavaze, mislim da nije samo tako napraviti 20 kvalitetnih smjerova to je dosta vremena oduzeto cak i ako se podijeli na vise ljudi, plus ti postavljaci nece moc penjat svoje smjerove (mogu al koja je onda poanta natjecanja za njih? Tongue).

Bolje je da se podijelimo po plocama kao i prije pa svatko napravi smjer na svojoj ploci smjer i onda s tim organiziramo nesto. Lakse je tako i 2-3 puta napraviti nego cijeli maraton.  Wink

P.s. Sad radim gulas a zec jos trci sumom, Z?  Grin

P.p.s. U svakom slucaju pozdravljam ideju i trud da se krene u nesto. Smiley

Danes Grčija, jutri vsa Evropa!!
Sharmantni Vlado
Lugarski guru

beefcake

View Profile WWW
« Reply #4 on: 04. Oct 09. 00:18:20 »

odlicno, napokon neka konstruktivna kritika / ideja  Tongue

ovak... sto se tice smjerova...  7 ploca je sasvim ok.... bilo bi vise smjerova po ploci... isto kao i u novom sadu... oznacis smjerove brojevima (kredom)... i nije bed ak se krizaju... ljudi ce pazit ... a i mozemo ukljucit i onu rupu gore, zasto ne? a i ne mora ih bit nuzno 20... moze i 15, why not?
20 (ili 15) smjerova za smislit je puno, to je istina... i da, kao sto si rekao, ljudi koji bi smisljali su izvan konkurencije... al kaj sad? ja nisam u stanju penjat na natjecanju iovak ionak puna 3 sata, pa se eto nudim da smislim koji smjer... kolko znam herak isto nije u stanju se tekmat... moze i on smislit.. mi mozemo penjat za gust, izvan konkurencije Smiley i naravno, trebala bi nam jos 2 brijem postavljaca barem, pa ako ima unaprijed zainteresiranih, nek se jave ovdje

ovo dijeljenje po plocama mi se osobno ne svidja jer se ne penje puno bas (izolacija i sve to), a cilj je prijateljsko tekmanje i puno penjanja Smiley

p.s. definitivno sam da pokusamo ovo izorganizirat...  i da malo cesce imamo nekakve tekme  Grin

がんばれ
Herak
Lugarski guru

View Profile
« Reply #5 on: 04. Oct 09. 00:42:02 »

a ajde.. mo?e... ionak ni? ne radim Cheesy
Damir
Lugarski as

View Profile
« Reply #6 on: 04. Oct 09. 11:11:04 »

ja bi isto mogo postavljat, nema veze sta bi mi smjerovi bili poznati, ionako imas hrpu drugih za penjat. predlazem i rikija za postavljaca ako ce falit. i mislim da je ok 20 smjerova i mislim da je to skroz izvedivo- makar po uzoru na novi sad. ovo sa izolacijama ima skroz drugi (natjecateljski) karakter a vlado je misli na nes drugo.

(zapravo se slazem sa svime sta je vl reko i uvijek mozemo probat, pa cemo bit pametniji, a mislim da nemozemo napravit neku stetu s tekmom)
zdravko?
« Last Edit: 04. Oct 09. 11:32:06 by Damir » Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru

beefcake

View Profile WWW
« Reply #7 on: 04. Oct 09. 12:05:45 »

a vlado je misli na nes drugo.

tako je! lugarska ljubav i dru?enje uz prijateljsko natjecanje  Grin
sad cekamo da vidimo sta zdravko kaze  Tongue

がんばれ
chupava
Lugarski as

View Profile
« Reply #8 on: 04. Oct 09. 15:40:26 »

tako je! lugarska ljubav i dru?enje uz prijateljsko natjecanje  Grin

say whaat???  Huh Huh

do?la bih i ja po par grama ljubavi i penjala van konkurencije (ko bi reko Smiley )

Damir
Lugarski as

View Profile
« Reply #9 on: 04. Oct 09. 18:19:52 »

naravno ja cu bit prvi u redu- nudim ti cak i vise od par grama  Kiss

btw iako prodajes harnes nema van konkurencije!
Riki
Lugar pripravnik
**

View Profile
« Reply #10 on: 04. Oct 09. 18:20:19 »

zainteresiran... ako nista za gledanje barem  Cool
Riki
Lugar pripravnik
**

View Profile
« Reply #11 on: 04. Oct 09. 19:22:38 »

vidim da bi moj post mogao biti krivo shvacen (imam doma kriticara)... nisam mislio samo gledati, vec sam za sve opcije, postavljanje, penjanje, gledanje, ocjenjivanje, naplacivanje ulaza (ovo pogotovo)  Wink

vladek je htio par prijedloga pa nudim svoj...
moze biti par smjerova po stijeni... po jedan od svakog postavljaca, dakle 3-4 postavljaca, 3-4 smijera na istoj stijeni... kako ih razlikovati?? e tu uskace ˝negativni karlo˝... dakle karlo ce u skoli maznuti (posuditi) krede u boji  Smiley jedini problem ce biti da se damir i ja dogovorimo tko ce oznacavati smjerove rozom kredom  Grin

nasaramo plocu raznim bojama, i onada ˝penjac˝ penje boju, a prati ga autor boje (ocjenjuje)... 3-4 autora ili vise, dakle isto toliko penjaca u isto vrijeme moze penjati, a ostali sjede, jedu kokice, navijaju i masu zastavama (mislim da tu povlacimo granicu, zabranjeno je bacanje baklji)... i naravno, sve to radimo u nedjelju, da novica moze lijepo pocistiti nas nered  Tongue
Damir
Lugarski as

View Profile
« Reply #12 on: 04. Oct 09. 20:39:31 »

bitno da si ti za, sve drugo cemo dogov0rit na vrijeme...
Sara
Pravi lugar

View Profile
« Reply #13 on: 04. Oct 09. 20:56:58 »

?ta se ovih kreda tiče manje imam i ja,a svakodnevo pokrademo ˝nekoliko˝ kreda,pa vam i ja mogu donijeti.
Sharmantni Vlado
Lugarski guru

beefcake

View Profile WWW
« Reply #14 on: 04. Oct 09. 21:19:52 »

ajd kad vec kradete krede, nabavite nam vrata nekakva Cheesy

がんばれ
Pages: [1] 2 3 ... 18
  Print  

Jump to: