Lugarnica
20. Oct 17. 12:46:33 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: koje penjacice ubost?  (Read 11566 times)
codar
Lugarski guru

Legi, intellexi, condamnavi

View Profile
« Reply #15 on: 05. Dec 07. 17:09:29 »

Grin nekad mi to i zamjeraju Grin

(pa)?teta
penjanje.net
Lugar suradnik
*

View Profile WWW
« Reply #16 on: 13. Dec 07. 10:45:37 »

Moje prve penje koje sam kupio bile su La Sportiva Miure, nakon toga sam probao Testarose i iste sam poklonio jer mi nisu bile onakve kakve sam očekivao i ostao sam na Miurama koje i sada koristim. Čuo sam da su ove nove (Solution) super, ali po?to ih nisam probao stvarno nemam ni?ta za reči o njima.

Netko ka?e kako su i Katene dobre samo da se guma brzo istro?i..

www.penjanje.net / Hrvatski penjački e-zine
L a O R K
Lugarski guru

View Profile
« Reply #17 on: 13. Dec 07. 10:51:54 »

I kod katana je peta malo u banani ali ako dobro znas namjestiti nije problem...

Danes Grčija, jutri vsa Evropa!!
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #18 on: 13. Dec 07. 14:50:49 »

Katane su mi nešto bolje od Miura samo na sitnim stopinkama. Za stropove Katana ima prelabavu petu koju je teško zakačiti i premalo gume na gornjoj strani prstiju. Postoji i ženska Katana (sivo-plava) sa malo užom petom (pitam se: proizvode li ženski 45 Grin).
Testarose su mi bile labave na peti kao i Katana pa ih nisam nikad ni kupio. Ne kužim čemu taj model.

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
codar
Lugarski guru

Legi, intellexi, condamnavi

View Profile
« Reply #19 on: 13. Dec 07. 15:57:52 »

meni su solution koje imam zakon...mislim da su trenutno naj...

(pa)?teta
miro s
Lugar suradnik
*

View Profile
« Reply #20 on: 06. Dec 08. 07:54:55 »

slazem se sa zdravkom, katane imaju problem sa petom. i jos sam se ja pri kupnji (bile mi prve penjacice) zaje... pa sam uzeo valjda preudobne jer su mi se nakon nesto mjeseci-godina razvukle toliko da mi iza pete sad stane prst! znaci bar za cijeli broj. Sad
sad imam nove miure i stare neupotrebljive katane, koje ne mogu cak ni u dvorani raubat jer nisam nasao nacina kako popunit prazninu iza pete...
ali, katane imaju jednu prednost nad miurama - cicak. pogotovo za dvoranu, stvaaarno ih je lakse razvezivat dok sjedis, a nekako i vise ti se da nego ono razvezivanje s umornim prstima.
no, rjesenje je stiglo, ali ne dovoljno brzo i na nase prostore, bar za mene... Sad
http://www.lasportiva.com/catalogue/catalogo.php?cat=10&cod3=555&Language=EN

L a O R K
Lugarski guru

View Profile
« Reply #21 on: 06. Dec 08. 11:51:15 »

To rjesenje je tu vec neko vrijeme...  Grin

Danes Grčija, jutri vsa Evropa!!
Sharmantni Vlado
Lugarski guru

beefcake

View Profile WWW
« Reply #22 on: 08. Jan 09. 15:35:33 »

http://www.buzzillions.com/

na ovom sajtu imate rivjuove svega i svacega pa tako svih mogucih i nemogucih penjacica Smiley

がんばれ
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: