Lugarnica
18. Apr 24. 22:09:12 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36
  Print  
Author Topic: Mudre izreke i misli novog doba  (Read 195548 times)
dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #285 on: 15. Sep 09. 16:28:46 »

vegan level9 - ne jede ni?ta ?to baca sjenu
iz kojih razloga, zdrastvenih ili moralnih?
Logged

Ja sam leptirić
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #286 on: 15. Sep 09. 17:40:41 »

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Logged
Bojan
Pravi lugar
***
Posts: 137



View Profile
« Reply #287 on: 15. Sep 09. 18:23:06 »

Jedem jaja i ribu pa bi se svrstao u nekakave fake vegetarijance.
Dakle, fakat mi se ne da obja?njavati svoje razloge jer čini mi se da bi potrajalo...
Da nadoknadi? vrijeme preporučujem da posjeti? neke od foruma sa sličnim prepucavanjima. Sumnjam da će nadglupiti količinu sranja koja si napisao u svojem postu ali kako je rekao jedan wannabe vegetarijanac:

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

                                                          Albert Einstein
Logged
dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #288 on: 15. Sep 09. 21:56:56 »

hihi, u svoja dva posta uspio si se svrstati u tocno onu skupinu koja je opisana mojim citatom, a uz to si jos i pussy  Kiss
Logged

Ja sam leptirić
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #289 on: 15. Sep 09. 22:16:26 »

E nasla su se dva Bogomdana.  Roll Eyes
Evo samo za vas:


Dva jarca

Dva su jarca vrlo prosta
posli preko uskog mosta
jedan s jedne strane drugi s druge strane
Skupili se navijaci
da gledaju ko je jaci
ili jedna starana ili druga strana

Stali jarci pa se mjere
onda poce da se dere
jedan s jedne strane drugi s druge strane

Sklanjaj mi se ruzna stoko
bacicu te u duboko
vice jedna strana vice druga strana

Kad su dosli nasred mosta
jedan rece - sad je dosta
i sa jedne strane i sa druge strane

Vratimo se svako sebi
da do tuce doslo ne bi
ni sa jedne strane ni sa druge strane

Vratise se pa se smiju
pusti ljude da se biju
i sa jedne strane i sa druge strane

Vi ste ovu pricu znali
niste ni vi s kruske pali
jedan s jedne grane drugi s druge grane

Dusko Trifunovic
Logged
Orje
Lugar pripravnik
**
Posts: 65


daj, znam da ima?


View Profile
« Reply #290 on: 15. Sep 09. 22:40:42 »

Opa cik-fajt :-) a da se izvuku duge cijevi :-P hahaha
Logged
Bojan
Pravi lugar
***
Posts: 137



View Profile
« Reply #291 on: 15. Sep 09. 22:45:06 »

hihi, u svoja dva posta uspio si se svrstati u tocno onu skupinu koja je opisana mojim citatom, a uz to si jos i pussy  Kiss

Ok, sorry sa ova dva posta sam očito pogrje?io, zaboravi ih molim te i poslu?aj moj konačni odgovor na tvoj "citat".
Ti si debil, u medicinskom smislu rječi i da djele Nobelovu nagradu za debilizam zvala bi se dacova nagrada.
« Last Edit: 15. Sep 09. 22:46:50 by Bojan » Logged
dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #292 on: 16. Sep 09. 07:26:53 »

hihi, u svoja dva posta uspio si se svrstati u tocno onu skupinu koja je opisana mojim citatom, a uz to si jos i pussy  Kiss

Ok, sorry sa ova dva posta sam očito pogrje?io, zaboravi ih molim te i poslu?aj moj konačni odgovor na tvoj "citat".
Ti si debil, u medicinskom smislu rječi i da djele Nobelovu nagradu za debilizam zvala bi se dacova nagrada.
Haha sposoban si vodit raspravu ko i razmisljat svojom glavom, ja sam samo htio tvoje vidjenje stvari, al eto zbog nedostatka bjelancevina si negdje na razini amebe. Bravo, sigurno se osjećas jako pametnim. Ubuduće ak ne zelis raspravljat o nekoj temi onda se nemoj ni javljat. SAD se mo?e? nastavit igrat s lutkama. Kiss
Logged

Ja sam leptirić
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #293 on: 16. Sep 09. 19:20:04 »

ne kuzim cemu ovakav agresivan stav kod bojana, covjek te samo pitao iz kojih razloga...nema potrebe za vrijedjanjem i omalovazavanjem...
jebote vise se ne moze ni rasprava voditi bez svadje...gdje to ovaj svijet ide Wink
Logged

(pa)?teta
Orje
Lugar pripravnik
**
Posts: 65


daj, znam da ima?


View Profile
« Reply #294 on: 16. Sep 09. 20:03:16 »

Nisi vidio esej na prethodnoj strani :-)  ja sam vegetarijanac iz nemoralnih razloga :-P hahaha
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #295 on: 16. Sep 09. 21:29:01 »

hihi, u svoja dva posta uspio si se svrstati u tocno onu skupinu koja je opisana mojim citatom, a uz to si jos i pussy  Kiss

Ok, sorry sa ova dva posta sam očito pogrje?io, zaboravi ih molim te i poslu?aj moj konačni odgovor na tvoj "citat".
Ti si debil, u medicinskom smislu rječi i da djele Nobelovu nagradu za debilizam zvala bi se dacova nagrada.
Haha sposoban si vodit raspravu ko i razmisljat svojom glavom, ja sam samo htio tvoje vidjenje stvari, al eto zbog nedostatka bjelancevina si negdje na razini amebe. Bravo, sigurno se osjećas jako pametnim. Ubuduće ak ne zelis raspravljat o nekoj temi onda se nemoj ni javljat. SAD se mo?e? nastavit igrat s lutkama. Kiss

mislim da se ponasas zbilja infantilno... covjek ti je vrlo jasno dao do znanja da ne zeli raspravljati o toj temi, a ti si ga odlucio provocirati.... sorry, ali uvrede si zasluzio
Logged

がんばれ
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #296 on: 16. Sep 09. 22:02:11 »

ja mislim da ste svi malo previse dali znacenja i tezine darijevim sranjima koje on uvijek nabacuje bez granica i samo ceka da netko zagrize.

a to sto zagorac pise o mesini, boo hoo, pa kaj ce drugo pisati?
a da, o gemistu!

mislim, i ja sam vjernica, a on stalno sere po crkvi i vjeri i imam macku i po njima konstantno sere. pa jos u 3 godine niti jednom nisam prerezala zile.

i zaboga, zasto uopce ozbiljno komentirati neki manifest koji omalovazava vegetarijanstvo zato kaj su rovke kombajnske kolateralne zrtve Huh Huh Huh

Logged
Orje
Lugar pripravnik
**
Posts: 65


daj, znam da ima?


View Profile
« Reply #297 on: 16. Sep 09. 23:09:13 »

ALI... new ageri zive od sunceve energije...a ove carnivora fore idu u vicOve to je fo sho Tongue
Logged
dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #298 on: 17. Sep 09. 09:56:50 »

hihi, u svoja dva posta uspio si se svrstati u tocno onu skupinu koja je opisana mojim citatom, a uz to si jos i pussy  Kiss

Ok, sorry sa ova dva posta sam očito pogrje?io, zaboravi ih molim te i poslu?aj moj konačni odgovor na tvoj "citat".
Ti si debil, u medicinskom smislu rječi i da djele Nobelovu nagradu za debilizam zvala bi se dacova nagrada.
Haha sposoban si vodit raspravu ko i razmisljat svojom glavom, ja sam samo htio tvoje vidjenje stvari, al eto zbog nedostatka bjelancevina si negdje na razini amebe. Bravo, sigurno se osjećas jako pametnim. Ubuduće ak ne zelis raspravljat o nekoj temi onda se nemoj ni javljat. SAD se mo?e? nastavit igrat s lutkama. Kiss

mislim da se ponasas zbilja infantilno... covjek ti je vrlo jasno dao do znanja da ne zeli raspravljati o toj temi, a ti si ga odlucio provocirati.... sorry, ali uvrede si zasluzio
huhueheh, ma meni je bilo zanimljivo jer se odmah javio "sa visoka", pa sam se nado da ce zagrist, al jebiga, ipak je samo pussy

a uvrede, lol, pa nemrem me vegan fegan uvrijedit huhuhihihahaha
Logged

Ja sam leptirić
dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #299 on: 17. Sep 09. 11:37:50 »

Logged

Ja sam leptirić
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!