Lugarnica
18. Apr 24. 19:48:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ?vedski ratni  (Read 5171 times)
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« on: 10. Aug 07. 00:17:03 »

evo drustvo da vas obavjestim da idem u svedsku na dva tjedna,tocnije u stocholm...idemo malo vidjeti bijela svijeta i naravno penjati ko ludi.vidio sam dvorane koje imaju i izgleda pre strasno a prave stijene na svakom koraku.uglavnom bit ce zanimljivo.krecem u utorak iz budimpeste pa zelim vam da provedete sto kvalitetnije vrijeme.
Logged

(pa)?teta
Lidac
Lugarski guru
*****
Posts: 1938



View Profile WWW
« Reply #1 on: 10. Aug 07. 15:01:41 »

dobru zabavu.. i ocekujem report kad se vratite.. Smiley
Logged

dac
Lugarski guru
*****
Posts: 1637


putarmuha


View Profile WWW
« Reply #2 on: 11. Aug 07. 20:09:37 »

evo drustvo da vas obavjestim da idem u svedsku na dva tjedna,tocnije u stocholm...idemo malo vidjeti bijela svijeta i naravno penjati ko ludi.vidio sam dvorane koje imaju i izgleda pre strasno a prave stijene na svakom koraku.uglavnom bit ce zanimljivo.krecem u utorak iz budimpeste pa zelim vam da provedete sto kvalitetnije vrijeme.
ne seri brate, pa ipak ides u ?tokolm jebote, pa i emanuela je bila u ?tokolmu i navodno "penjala"
Logged

Ja sam leptirić
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #3 on: 11. Aug 07. 22:01:20 »

brate tko zna po cemu se ona penjala Grin... seal naravno da ce biti izvjestaja..nadam se dobrom penjanju.pozdrav svima.javim se iz svedske
Logged

(pa)?teta
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #4 on: 17. Aug 07. 08:15:02 »

znaci, istina je.
vec sam prije cula da je u svedskoj oooodlicna hrana, a sad kad vidim kako nam se cesto codar javlja, sve se potvrdilo.
valjda nije jeo 5 dana pa nema energije ni za tipkanje

frendica cesto ide poslovno. jednom joj je bilo mucno i osjecala se jadno pa je ujutro otisla u ducan po multivitamine, dosla doma i otopila tableticu.
srknula, kad ono - juha!  Grin
kaze da je odmah cudesno ozdravila.
nakon sto je junacki suzdrzala sve porive za povracanjem.
Logged
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #5 on: 18. Aug 07. 02:36:22 »

pa otprilike je ovdje kako si opisala,osim sto je dvorana za penjanje ta koja te ozdravlja...nemozes vjerovati sta je to ovdje,neznas sta bi penjao prije pa pol sata samo razmisljas o tome...slike kad se vratim Grin
Logged

(pa)?teta
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #6 on: 20. Aug 07. 23:40:02 »

evo da se i ja pohvalim da sam napokon popeo 6c i to jos plus... :Deto nakon toliko vremena i ta je barijera pala.inace penjemo u dvoranama koje su svemirske i jako je lijepo....sutra idemo van penjati u skoro centru grada par metara od mora.pozdrav Wink
Logged

(pa)?teta
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #7 on: 21. Aug 07. 08:50:54 »

Bravo, bravo!

Vidis, cuda cine te sumece tabletice juhe..
A tek onaj aromaticni surstroming ili kottbullar sa slatkim dzemom!

mmmmmm MLJAC! Grin
Logged
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #8 on: 25. Aug 07. 02:53:57 »

evo ljudi ovdje smo danas bili,stijena je 25 metara i reljefna je,pre jebeno izgleda...tako sta nisam nikad vidio....smijerova ko u prici ...pozdrav iz stockholma... Cheesy

http://www.salveogym.se/bilder.asp
Logged

(pa)?teta
maja
Lugar suradnik
*
Posts: 21


View Profile
« Reply #9 on: 26. Aug 07. 13:24:54 »

je, stijena je zakon zakon. tamo sam se ja penjala dok nisu jos vise poskupili. ako uzmes opremu + upad, dodje te skoro 200 SEKa. pa racunaj koliko ispadne ako ides 2 puta tjedno... jedno vrime je bas bila guzva, a onda nakon sto su poskupili vise nije bilo zive duse. ne znam kako je sad, nisam davno bila. mi smo se prebacili u karbin jer nam je blizu firme, a i nesto je jeftiniji. jesi se penjao vanka?
imas na http://www.plonk.se/snf/munchen1.html penjalista u Stockholmu sa smjerovima
ja sam bila u Münchenbryggeriet. to je u gradu (na Sodermalmu), al je najlaksi smjer 5c i ima jedan jedini. nisam se bas nesto previse penjala vanka pa mi fali malo laksih smjerova. al je skroz lipo misto...
Logged
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #10 on: 26. Aug 07. 21:42:46 »

posto imamo svu opremu platili smo 150 sek po osobi,i to je jako skupo ali se isplati doci bar jednom i vidjeti uzivo takvo sto.kad smo mi bili nije bilo nikoga,par ljudi samo,prazno...penjali smo se blizu nacke vani i unutra,mi idemo svaki dan skoro u nacku u njihovu dvoranu,super je,ima 15 metara reljefna stijena ima dosta bouldera da mozes biti mjesec dana samo na njima.isao sam na tu stranicu plonk ali nismo bas puno penjali vani,samo to u nacki kraj onog pokretnog mosta uz more,lijepo je ali je granit i to onaj kojeg su dinamitom razvalili pa se cini dosta ne prirodni hvatovi.uglavnom, odlicno je bilo...u srijedu se vracamo u osijek tako da cemo jos jednom u utorak ici u dvoranu i to  je to...stockholm je definitivno must see before you die mjesto..pozdrav svima... Cheesy
Logged

(pa)?teta
maja
Lugar suradnik
*
Posts: 21


View Profile
« Reply #11 on: 26. Aug 07. 22:55:20 »

je, stockholm je definitivno must see misto. prekrasan je. a kad provedes neko vrime u njemu uvuce ti se pod kozu. nevjerojatno. ali nekako svaki put kad dodjem imam neki cudan feeling 'evo me doma'. totalno cudno kad od doma dodjes doma. Smiley
tu stvarno ima dosta dvorana koje su odlicne. salveo je meni najbolja, al nisu lose ni druge. karbin, solna, nacka, sve su ok. u kisti je jedna mala stijena bas od firme. nije ni blizu ko ove ostale, al je besplatna. i mozes se dobro napenjati i na njoj. pa obicno jednom tjedno odemo tamo.
zao mi je sto je najiskusniji penjac iz nase male penjacke ekipe otisa doma, pa se ne usudjujemo bas ici vani penjati. sve sto je blize gradu uglavnom je pre tesko za nas. s obzirom da se svo moje penjacko iskustvo (vani) moze svesti na par popetih smjerova na paklenici, mislim da cu pricekati proljece i penjanje u HR sa nekim iskusnijim. a do tad mi ostaju dvorane u stockholmu. nije ni to lose Smiley
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!