Lugarnica
19. Apr 24. 03:10:08 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Author Topic: okić  (Read 30248 times)
brko
Lugar suradnik
*
Posts: 10


View Profile
« on: 27. Feb 07. 20:07:09 »

Evo da javim da sam ja Brko,usnuli lugar,danas pun bizonske snage prouzročene velikom količinom kisika u svojim mišićima, i salu, jer provedoh nekoliko dana iznad 5000mnv penjući se na Aconcaguau sa ruksakom od 200kn što mi ga donesoše sa Tajlanda(a neki su prićali da nije original Grin),danas na Okiću odvalio grif u smjeru my way, koji se nalazio sa desne strane drugog spita i mislim da sam tim vandalskim činom možda promijenio ocjenu smjeru. Uf koja neprostosložena rečenica.
Zbog ovog nemilog incidenta za koji je jedino kriva moja luda glava koja se nagovorila ići na Aconcaguau,isprićavam se i molim Roberta da ode popeti isti te kaže svoj sud. Mislim da je on jedina kompetentna osoba u širem intergalaktičnom području za dotični smjer.
« Last Edit: 27. Feb 07. 21:54:11 by brko » Logged
Robert
Lugarski as
****
Posts: 494



View Profile
« Reply #1 on: 28. Feb 07. 07:56:02 »

Hahaha  Grin

e ba? si mene na?ao... Zna? da mi je trebalo godinu dana da popnem i u ono vrijeme dok nisam bio polomljenih nogu, a sad si ti razvalio sve i tjera? me gore... Ak ti se da čekati 6 mjeseci da ja dadem svoj sud onda OK, inaće bih preporučio nekog drugog (recimo - Chuck Noris to jo? nema popeto, nju bi to moglo jako interesirati, pogotovo ak si iz toga napravio 7b+...)

Jel to ne?to ključno puklo, onaj tramvajac na koji se pru?a desna ruka kad izlazi? iz pukotine? Ak nije to, onda vjerojatno nije ne?to kritično...
Logged
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #2 on: 28. Feb 07. 08:41:52 »

Ispravak, Chak je to vec nekoliko puta popeo na top rope samo nikako da se odvazi da to i ukapca.
A dal je od toga napravio 7b+ ili penjao lijepo tehnicki za razliku od nekih sa zvjerskim urlicima je vec drugi par rukavica. 
Ali posto je stvar odgovoriti Brki, a ne uvrijezenog procesa 'ko ima veceg' s tobom, i mene zanima da li je ocjena teza pa cu insallah to provjeriti.  Wink
« Last Edit: 28. Feb 07. 09:23:48 by chak(nuti) noris » Logged
brko
Lugar suradnik
*
Posts: 10


View Profile
« Reply #3 on: 28. Feb 07. 09:08:15 »

Da, tehnički Huh ispod 5000,pospitan,10m. Chak Kiss
Logged
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #4 on: 28. Feb 07. 09:25:54 »

mislila sam na tehniku penjanja, a ne navlacenje. samo da se izrazlikuje
Logged
chris
Lugar pripravnik
**
Posts: 38


View Profile
« Reply #5 on: 01. Jul 07. 21:57:22 »

ja sam danas bio na okicu. konacno sam uspio modec. (Masa - hvala na savijete! Ti si mi dala kljuc do uspjeha)

Inace imam ideju za nove ocijene. Modec je 5c. Medutim: ja mislim da treba biti - barem navecer - 5c(+K) = 5c plus komaraca.

inace imam dobre vijesti: na sektoru C - spranja i kamin ima - konacno - skroz dolje na pocetku dva nova spita. Sad je puno sigurnije. Osim toga su stavili gore novi stand. Sad ima lijepi karabine iz rostfrei-a.

OK - to je to! Do kraja 8 mjeseca nista necete cuti od mene, ni cete me vidjeti - jer idem na put. Mj dana NJ, onda na moru i na kraju jos u Bosnu. Evo - do tada svima vama: sve naj bolje i Bozije blagoslov!

ciao
Logged
chak(nuti) noris
Lugarski guru
*****
Posts: 5306



View Profile
« Reply #6 on: 02. Jul 07. 09:27:09 »

Ajde bok i lijepu zabavu!
obavezno kajmak i travnicki sir (ako ima) u Bosni probat!
Logged
Daniel
Lugar pripravnik
**
Posts: 33


View Profile
« Reply #7 on: 02. Jul 07. 11:48:45 »

Al Chris je pravi bau?telac ide sad u Njemačku na mjesec dana, pa na more pa se vraća rodnoj Bosni..hahah

ajd pozdrav prijatelju...

D
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #8 on: 24. Jul 08. 18:59:44 »

Da je prvi spit "My way-a" u banani već godinama znaju i puhovi i poskoci koji tamo žive, a netko je odlučio da je dosta izazivanja sudbine i skinuo ga. Dok se ne stavi novi spit (ima li netko baterijsku bušilicu?) može se koristiti prvi spit iz Šišmiša.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
dgelo
Pravi lugar
***
Posts: 125


Ponovo ja.


View Profile
« Reply #9 on: 26. Aug 08. 23:51:06 »

Zdravko pogledao sam za bu?ilicu i ima čekić. Bu?ilica radi samo imam jedan problem od tri baterije jedna je u funkciji druge dvije se ne daju napuniti.
Evo ti neki podatci o bu?ilici pa provjeri na net-u dali bi mogla poslu?iti.
DEWALT
Dw988 Type 10
Baterija : 18V, 2Ah
?to se mene tiče mo?emo otići i probat zabu?it spit.
Logged
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #10 on: 27. Aug 08. 00:54:32 »

Ako idete uskoro to pospitati ja bi vam se pridru?io i testirao onda odmah taj spit Smiley

Hrabar čovjek moglo bi se reći Tongue
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #11 on: 27. Aug 08. 01:07:34 »

Taj DeWalt ne izgleda bas impresivno, ali valjda ta firma zna sto radi pa cemo probati.
Ako trebas bateriju:
http://www.amazon.com/TechFuel-Premium-Battery-DeWalt-DW988/dp/B0012NXDHG
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #12 on: 28. Aug 08. 17:49:08 »

Ovako... Imam pitanje u vezi okića... Koji su smjerovi koje se isplati penjati ovdje?

Sigurno ću poku?ati sljedeći puta My Way, Početak novog doba sam jo? du?an od prije...

E sad na velikom previsu mi onda ostaju Mea Culpa i Legen... Jel taj legen ok za penjati ili se to ne isplati?

I jo? na modecu jel valjaju Slomljeni Klin i Trbuh i Ploča?

Zdravko kad si mislio ići staviti spit na My Way?
Logged
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #13 on: 06. Sep 08. 11:47:56 »

Ovak... moram reći da je penjati my way s prvim spitom od ?i?mi?a odlično i da nema nikakvih problema u principu... Jučer smo bili na Okiću i samo smo to penjali, hvala Bogu na detalju se padalo i padalo i sjedilo i nije bilo problema. Dakle i bez tog spita smjer je vrlo penjiv Smiley
Logged
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« Reply #14 on: 29. Oct 08. 17:58:26 »

Danas sam snimio svoj jedini poku?aj u Mea Culpi pa sam ga zbog ovog zanimljivog detalja odlučio podijeliti s vama Cheesy
Jednostavno znam da će petru, chupavu, mislava i ostal koji me znaju odu?eviti ova scena kad "poletim" Grin



Kako je do toga do?lo mo?ete pogledati ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=FlxHyeecxPU
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!