Lugarnica
19. Apr 24. 07:05:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
  Print  
Author Topic: Kalnik  (Read 73489 times)
Robert
Lugarski as
****
Posts: 494



View Profile
« Reply #135 on: 18. Jun 07. 09:09:03 »

IZVJE?TAJ KALNIK
17.06.2007.

Ekspedicija u sastavu: Lidija, Dalibor, Zvonimir (da, pustio sam ga u svoj auto) i ja u jednom autu i Ma?a i Lea u drugom posjetila je Kalnik.
Kratki opis uspjeha:
- RAMBO (5a) za Leu, Dalibora i Zvonimira
- TORPEDO (5c) za Lidiju, Dalibora i Ma?u (Ma?a se sama privezala na ?tandu, mig za Zdravka  Wink pusti bre plavu?u da prođe... )
- STEYER (6a) za Dalibora

Interesantan detalj: Lea me moli da joj postavim Ramba. Naravno, takvu curu nitko normalan ne mo?e odbiti, pa se ja nekako jadan dokopam ?tanda i onda veselo spustim dolje. A Lea... izvuče ?trik i ide penjati kao prva. Nakon toga imamo sam jakooo dugačka magareča uha.

Osim ovih popetih smjerova, ja sam opet i?ao u Rimski prolaz probati svoj "I" (u?as, prsti bole od o?trih sitnih grifova, a detalj ću proći za sljedeće totalne pomračine sunca) a Lidija se (mimo mojih preporuka) zaletjela u Hobita (6a+) u Rimskom prolazu i onda smo Gelo i ja morali skupljati komplete ...

Nije to bila jedina blama?a te vrste... Taman kad smo mislili da je sve gotovo i da mo?emo doma, sti?e informacija da je trolist Zvonimir, Lea i Ma?a (Zvone je za sve kriv, Ma?a i Lea nisu nikad ni?ta krive...), gore na Starom gradu, nakon ?to su u domu bili na pivicama, pa se tako okura?eni vratili popeti sve ?to se mo?e, zapeo na pola Bezimenog i ... Da ne ostanu kompleti za ostale dobronamjerne penjače koji samo čekaju priliku da se besplatno dođe do kompleta, Lidija je oti?la do vrha i pokupila ostatak. 

Nakon svega Ekspedicija je zavr?ila na goveđoj juhici i srnečem gula?u sa zelenom tjesteninom. Na?alost, Ma?a i Lea su nas izbjegle pri toj prehrani (Ma?a već drugi put) i obećavaju se za neko drugo vrijeme...
Zvone se prejeo i zabranio mi da prebrzo vozim kroz zavoje zbog mogučnosti da srna iskoči iz njegovog ?eluca...
Lidija će (mo?da) staviti slike da vidite da je sve to istina a ne moj san...
« Last Edit: 18. Jun 07. 09:12:23 by Robert » Logged
chris
Lugar pripravnik
**
Posts: 38


View Profile
« Reply #136 on: 23. Jun 07. 19:07:10 »

Ante i ja smo bili u Kalniku. Mucili smo se u sektoru F/5 - Stari grad (donji dio).

imam vodic od 2004. Tamo ima nakon Slatke Tajne nema vise smjerova. Ali u praksi ima. Ako se ne varam je prvi smjer Tri kralja (5a) - zar ne?

A kako se zove novi smjer pokraj toga?
Logged
Robert
Lugarski as
****
Posts: 494



View Profile
« Reply #137 on: 26. Jun 07. 08:33:33 »

Na tom djelu, s lijeva na desno:

-Tupe Rupe (6b)
-Croner's Club (6a+)
-Rusova kazna (4b)
-Slatka tajna (5c)
-No Sikiriki (4a?!!!) - smjer od samo 3 spita, opasno za početnike! Vidi:http://www.lugarnica.com/smf/index.php?topic=37.0
-Tri Kralja (5a)

I to je sve na tom komadu stijene.

Logged
chris
Lugar pripravnik
**
Posts: 38


View Profile
« Reply #138 on: 26. Jun 07. 09:36:25 »

Robert,

hvala Ti!
Logged
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #139 on: 17. Sep 07. 21:50:03 »

eto i mi smo bili na kalniku,bio je jako dobar dan tako da se moglo i penjati i odmarati.penjalo se podosta:za zagrijavanje sam postavio maji reginu 5a pa sam odmah presao na re 6b,koji je btw jeben,poslije toga smo otisli gore na stari grad i tamo postavio opet maji bezimeni koji je jako lijepo i brzo rijesila a poslije toga smo presli na blizanca 6a koji maji nije do kraja sjeo ali mislim da ce ga sljedeci put rijesiti.ja sam pokusavao popeti ursusa 6c+ koji mij je dosta dobro isao s obzirom da ga penjem po prvi put i cak sam presao detalj na red point i mislim da ga sljedeci put moram imati u jednom komadu;) Grin.poslije smo lagano spremali stvari pili kavicu i zaputili se u nedaleki Osijek Wink
Logged

(pa)?teta
codar
Lugarski guru
*****
Posts: 1374


Legi, intellexi, condamnavi


View Profile
« Reply #140 on: 19. Nov 07. 01:55:53 »

mi se vratili,bilo je ludnica,spavali na kalniku u domu i zatrpao nas snijeg,jedva sisli dole,uzas...takvo vrijeme nas je pratilo sve do kranja gdje je bilo fantasticno,biti ce  jako dobrih fotki...sve u svemu,penjanje nula bodova ali zajebancije je bilo na pretek ali i avanture Wink
Logged

(pa)?teta
Lidac
Lugarski guru
*****
Posts: 1938



View Profile WWW
« Reply #141 on: 21. Jan 08. 14:52:05 »

Ana, Vedran.. i ostali.. di je izvjestaj od vikenda.... Sad
Logged

lucky
Pravi lugar
***
Posts: 195


?to padne dole, mora da se digne gore


View Profile
« Reply #142 on: 21. Jan 08. 19:53:01 »

Nije vrijedan spomena   Cry Cry Cry
Logged
dgelo
Pravi lugar
***
Posts: 125


Ponovo ja.


View Profile
« Reply #143 on: 21. Jan 08. 22:01:27 »

Slo?io bi se sa luckyem.
Ali Karlo se vjerojatno ne bi slo?io sa nama. Jo? jednom čestitam.
Logged
L a O R K
Lugarski guru
*****
Posts: 1986


View Profile
« Reply #144 on: 21. Jan 08. 22:21:33 »

thnx, ne bi toga bilo bez tvog osiguravanja  Grin

sljedeci ces ga put potrgat  Wink

p.s. Your body cannot go where the mind has not gone first. - Eric J. Horst
Logged

Danes Grčija, jutri vsa Evropa!!
vedran
Pravi lugar
***
Posts: 227


Howdie partner!


View Profile
« Reply #145 on: 21. Jan 08. 23:12:24 »

ah izvje?taj, tu?na priča-boli glava   Sad;

prvo sam poglediro ?tore, a onda ostatak dana proveo sjedeći u pojasu na steyeru, potrgao sam si prste, prostačio sam na glas, čak sam i prdnuo od muke, al ga nisam popeo.

Svjetla točka je da sam ga par puta popeo na top rope pa mozda ima nade za slijedeći put.

Logged

Domagoj je moj idol!
Lidac
Lugarski guru
*****
Posts: 1938



View Profile WWW
« Reply #146 on: 22. Jan 08. 08:29:37 »

ah izvje?taj, tu?na priča-boli glava   Sad;

prvo sam poglediro ?tore, a onda ostatak dana proveo sjedeći u pojasu na steyeru, potrgao sam si prste, prostačio sam na glas, čak sam i prdnuo od muke, al ga nisam popeo.

Svjetla točka je da sam ga par puta popeo na top rope pa mozda ima nade za slijedeći put.



znam kako ti je ... tamo sam se i ja unistila ali ga nisam uspijela popeti...cak ni na tope.. ne mogu onaj detalj proci.. uopce ne znam gdje bi primila... uzas.. tak da ... to mi je jos ostao otvoreni projekt.. Sad
Logged

lucky
Pravi lugar
***
Posts: 195


?to padne dole, mora da se digne gore


View Profile
« Reply #147 on: 23. Jan 08. 13:39:15 »

thnx, ne bi toga bilo bez tvog osiguravanja  Grin

sljedeci ces ga put potrgat  Wink

p.s. Your body cannot go where the mind has not gone first. - Eric J. Horst
Pls nemoj ... to jo? mene čeka ... Budi nje?an
Logged
L a O R K
Lugarski guru
*****
Posts: 1986


View Profile
« Reply #148 on: 23. Jan 08. 19:46:54 »

NEMOJ PRICAT S NJIM UDARI GAAA UDARI GAAA POPENJI GAAAA  Grin
Logged

Danes Grčija, jutri vsa Evropa!!
Iris
Lugar pripravnik
**
Posts: 49


View Profile
« Reply #149 on: 24. Jan 08. 12:50:31 »

Ana, Vedran.. i ostali.. di je izvjestaj od vikenda.... Sad

Ja sam jako zadovoljna izletom na Kalnik. Rije?ila sam Ramba i ?tore-a ( juuuupiiiiii ) i hrabro se uhvatila u ko?tac s TV-om i Steyer-om ali sam zapela na detaljima. No, nema veze... TV će pasti uskoro jer otprilike imam viziju kako, kada i gdje ali Steyer mi je apsolutna enigma   Huh.. ne ku?im kako se na previsu dr?ati sa dva prsta i pri tome namje?tati noge  Shocked ... hm, bojim se da će on pričekati neka bolja vremena.. Smiley Sve u svemu, dobro vrijeme i jo? bolja ekipa.. Bog bi me kaznil da njurgam.. 

Gdje idemo za ovaj vikend HuhGrin
Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!