Lugarnica
27. Nov 21. 07:28:57 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print  
Author Topic: Lugar tjedna  (Read 33626 times)
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #105 on: 08. Nov 20. 22:48:21 »

https://www.facebook.com/UrijahFaber/videos/750137639185357

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #106 on: 05. Apr 21. 21:00:23 »

https://www.facebook.com/HrvatskaGSSKarlovac/photos/a.1864857170473898/2593999500892991/

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #107 on: 15. Jun 21. 14:30:39 »

lugarica tjedna

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zena-kod-makarske-autom-udarila-komunalnog-redara-vadio-je-sadnicu-masline/2283664.aspx

Herak
Lugarski guru

View Profile
« Reply #108 on: 11. Nov 21. 22:04:35 »

Zdravko, jesi živ? Nema te mjesecima!
zdravko
Lugarski guru

Što gore, to bolje!

View Profile
« Reply #109 on: 14. Nov 21. 18:09:48 »

Zatvorili su me u konclogor za necijepljene pa rijetko imam pristup internetu.  Tongue

Od ljeta sam 1x postavio Kalničku uz 2 sjedenja, osiguravao jedan dan krdo djece u Mofitu, i to mi je sve što znam o penjanju.
Trkački teror nadamnom se intenzivira, sad je i Irena brža od mene. Prošlu nedelju 7 km trail ujutro s Irenom pa 10 km Noćni cener s Marcelom (+Rimac i Maks). Mogla je to biti prilika da barem prođem pored Primorske, ali tako mi je bježala da sam kratio stazu kroz Kačićevu.  Embarrassed
Onda se za 3 dana nekako oporavim, ali već je kros liga četvrtkom pa novi vikend i tako u nedogled. Svi mi se non stop muvaju po doma u radno vrijeme pa se osjećam totalno rastrgano i rijetko pregledavam gluposti za stavljanje u tvoje omiljene rubrike.
..., ali kad si već pitao, potrudit ću se malo.  Grin

Šta ima kod tebe?

Herak
Lugarski guru

View Profile
« Reply #110 on: 14. Nov 21. 22:27:56 »

Zatvorili su me u konclogor za necijepljene pa rijetko imam pristup internetu.  Tongue

Od ljeta sam 1x postavio Kalničku uz 2 sjedenja, osiguravao jedan dan krdo djece u Mofitu, i to mi je sve što znam o penjanju.
Trkački teror nadamnom se intenzivira, sad je i Irena brža od mene. Prošlu nedelju 7 km trail ujutro s Irenom pa 10 km Noćni cener s Marcelom (+Rimac i Maks). Mogla je to biti prilika da barem prođem pored Primorske, ali tako mi je bježala da sam kratio stazu kroz Kačićevu.  Embarrassed
Onda se za 3 dana nekako oporavim, ali već je kros liga četvrtkom pa novi vikend i tako u nedogled. Svi mi se non stop muvaju po doma u radno vrijeme pa se osjećam totalno rastrgano i rijetko pregledavam gluposti za stavljanje u tvoje omiljene rubrike.
..., ali kad si već pitao, potrudit ću se malo.  Grin

Šta ima kod tebe?

Eto, pronašao sam se u boulderiranju, nadam se lijepom vremenu u dalmaciji i boulderiranju na Biokovu 3 dana Smiley
Vratili se iz Čiriteža pred koji sat, nije baš bila neka sreća vrijeme, ali čak nas je 2 auta išlo na 2 dana!

Osim toga, nema puno toga novog... Radim od doma pa mogu i u Dalmaciju nekad na recimo 10 dana pa spojim dva vikenda ak je lijepo vrijeme, boulderiranje noću radnim danima i tako... To je bilo zbilja super, pred koji tjedan smo tako bili i baš smo uživali. Ovaj ZG i magla su bezveze Sad

Eto Vlado je danas otrčao originalni Maraton (Maraton - Atena)
Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print  

Jump to: