Lugarnica
21. Aug 19. 17:41:27 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 12
  Print  
Author Topic: Trening  (Read 51051 times)
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« on: 24. Oct 06. 14:15:59 »

Svima, od suradnika do pripravnika, preporuca se da si kupe fingerboard na kojem bi jacali tetive. No ima mnogo sramezljivaca koji samo poslusno slusaju i mudro klimaju glavama praveci se da znaju o cemu je rijec, a u sebi se pitaju:
"Ma sto je dovraga taj 'finge..bob? Fungo..bib? Kako li su samo saznali da imam gljivice na nogama?"  Huh

Pa da bezveze ne trosim rijeci objasnjavajuci evo vama genuine fotka fingerboarda:

* fingerboard.jpg (24.37 KB, 343x456 - viewed 403 times.)
« Last Edit: 24. Oct 06. 14:19:52 by chak(nuti) noris » Logged
dac
Lugarski guru

putarmuha

View Profile WWW
« Reply #1 on: 25. Oct 06. 10:29:54 »

ke ima za kupit negdje u zegeju fingerbord(ne dasku za peglanje)?!?

Ja sam leptirić
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #2 on: 25. Oct 06. 10:49:55 »

Pa imas u NAMA-i, Nasem domu, Bauhausu, Ikei...  Grin

A sad ozbiljno...
Imas u zg-u ducanima s penjackom opremom.
Mi smo nasu kupili kod Aljose Groma, naravno to tebi nis ne znaci pa objasnjenje - to je Slovenac koji radi grifove, pola grifova u Grahorovoj je njegovo.
To mi se cini kao najbolja solucija jer kad je meni Zdravko kupovao, onda je sam odabrao boje (koje oni pomijesaju) i model koji zeli pa su onda 'ispekli' fingerboard samo za nas po nasoj zelji. Mislim da je cak i jeftinije nego u Zg.
No to meni i nije bilo toliko vazno kad je sve ostalo po vlastitom ukusu
Btw, moj kampusic zgleda odlicno  Cheesy

Sad ionako pocinje sezona penjanja u Slo pa se jos detaljnije mozes dogovoriti sa Zdrafkom.

p.s mislim da je Lakovnik svog narucio iz US, ali ne drzi me za rijec, pitat cemo ga kad se vrne
znas njega, uvijek mora biti uvijek exclusiv  Grin
joj kako sam grozna, a ni nema ga da mi vrati  Grin

« Last Edit: 25. Oct 06. 10:58:03 by chak(nuti) noris » Logged
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #3 on: 22. Nov 06. 16:14:27 »

Evo nasem Codaru slika koja ce mu pomoci da sto uspjesnije istrenira penjanje tog previsa kad ga to vec toliko muci!

* vidis kako se to radi.jpg (35.34 KB, 500x375 - viewed 346 times.)
Robert
Lugarski as

View Profile
« Reply #4 on: 24. Nov 06. 11:08:04 »

Yeeesss, Robert is back !

Točni su tračevi da sam ja svoju naručio iz USA - do?la me je malo bogatstvo kad sam platio prijevoz i carinu, ali gu?ti su gu?ti, ?ivot je kratak i ne pitam za cijenu...

A izgleda ko glava od aliena-osmog putnika, jel da? A i treba? biti alien da se dr?i? na njoj, ima samo dva tramvajca na cijelom hangboardu, sve ostalo je bolesno te?ko.

Za vi?e o Manti (tako se zove taj hangboard) i drugim gulozarijama firme Stone Age Climbing pogledajte na http://www.stoneageclimbing.com/

* picserve.jpg (12.03 KB, 390x172 - viewed 373 times.)
Lidac
Lugarski guru

View Profile WWW
« Reply #5 on: 24. Nov 06. 11:19:10 »

Zanimljivo... da imam love.. mjesta imam.. jao sto bi od tavana napravila.. majka bi mi slom zivaca dobila.. Smiley

dac
Lugarski guru

putarmuha

View Profile WWW
« Reply #6 on: 24. Nov 06. 11:32:13 »

Zanimljivo... da imam love.. mjesta imam.. jao sto bi od tavana napravila.. majka bi mi slom zivaca dobila.. Smiley
dobit ce od tebe takionak  Grin

Ja sam leptirić
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #7 on: 24. Nov 06. 12:26:16 »

dobit ce od tebe takionak  Grin

ti bas zelis da te ova ugrize... s vise od 20% snage

* smil42c3e908caa41.gif (2.27 KB, 37x18 - viewed 799 times.)
Lidac
Lugarski guru

View Profile WWW
« Reply #8 on: 24. Nov 06. 12:28:26 »

a gle..netko mi je jednom rekao ˝tesko tebi samoj sa sobom˝ pa onda nije ni cudo da je drugima tesko samnom..
hm.. noris..mislim da je i manje od 20% snage bilo dovoljno da ga boli i ostavi mu trag, a sto bi bilo sa vise mozete samo pustiti masti na volju
kako bi orangutan izgledao... Cheesy

codar
Lugarski guru

Legi, intellexi, condamnavi

View Profile
« Reply #9 on: 24. Nov 06. 16:50:54 »

e pa sad mali demant. Trazio sam po svim ducanima penjacke opreme u hrvatskoj i nema ih nigdje,mora se naruciti i doci ce tek za tjedan ili dva Wink od narudzbe.a kad samo zvali u zg i pitali jeli imate fingerboard cura nas je pitala: jel imamo sto???!!!!!!!!!! Shocked i onda su nas pitali kako se to kaze na hrvatskom Grin pa zar nije za smijeh...eto Wink

(pa)?teta
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #10 on: 24. Nov 06. 17:07:43 »

nekako mi je logicno da je moras naruciti jer mi se to ne cini kao roba koju je zgodno ili isplativo drzati na policama. tako da ti nisi zapravo nis demantirao. roba se moze dobiti samo se mora cekati.

whatever, ja i dalje navijam za Aljosu Groma i fingerboard po zelji

* cheer.gif (5.98 KB, 41x24 - viewed 755 times.)
codar
Lugarski guru

Legi, intellexi, condamnavi

View Profile
« Reply #11 on: 24. Nov 06. 20:41:52 »

i ja sam cuo da je od njega najbolje kupovati,imam i neke grifove od njega.a sto se tice neisplativosti drzati takvu robu na policama, tu se bas i neslazem s tobom jer mislim da je cak naprotiv, dobro imati bar po jednu da mozes ljudima pokazati sto je to, jer nismo se rodili sa penjackim predznanjem i za pocetnike bi to bilo jako korisno.moras ljudima pokazati kako to izgleda za sto sluzi, a ne ih uputiti na net pa nek se raspituju Wink Smiley

(pa)?teta
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #12 on: 28. Nov 06. 16:36:33 »

U Iglu Sportu je uvijek bio uzorak, ali ne na prodaju, tak da si ovak il onak cekao na plocu.
A sto se tice pocetnika...
Pa nitko za to ne saznaje u ducanu vec od kolega penjaca, a uz to pocetnike takve stvari i ne zanimaju u pocetku. Ima toliko stvari koje moraju nakupovati da im ovakvi, moj bi tata reko- kerefeki, ni ne padaju na pamet jer ionako isprazne dzepove na osnovne potrepstine.
No u pravu si da bi svaki ducan koji imalo drzi do sebe morao imati bar jedan uzorak.

No kakvo je sve u vezi penjanja u Hrv, takvi su i penjacki ducani.
 Wink Grin

chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #13 on: 23. Mar 07. 12:04:42 »

Kupanjem do cvrstih tetiva  Grin

* 09_podborka_41.jpg (51.58 KB, 600x398 - viewed 360 times.)
chak(nuti) noris
Lugarski guru

View Profile
« Reply #14 on: 02. Oct 07. 09:10:20 »

http://www.firstpagefitness.com/fitness/wacky-strange-gadgets-gimmicks.html

Pages: [1] 2 3 ... 12
  Print  

Jump to: