Lugarnica
29. Mar 24. 07:08:58 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dvorana za zarazne bolesti  (Read 1613 times)
Herak
Lugarski guru
*****
Posts: 1226


View Profile
« on: 06. Mar 19. 11:12:48 »

Quote
Otac komentira: ?I stariji i mlađi sin penjati su se počeli s pet, šest godina. Prošli su sve moguće zagrebačke dvorane, počevši od tad jedine s umjetnom stijenom koja je bila u Grahorovoj, za koju se i danas supruga i ja čudimo da niti jedan nije pokupio neku zaraznu bolest koliko je unutra bilo prljavo...?

https://www.jutarnji.hr/life/zivotne-price/ljudi-cesto-misle-da-je-to-jako-opasno-a-zapravo-ima-manje-ozljeda-nego-u-rukometu-ili-nogometu/8453039/
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #1 on: 06. Mar 19. 20:27:54 »

Ah, koji govnari. Da su platili za penjanje u "jedinoj dvorani" možda bi bilo para da platimo čistačici da dolazi češće od jednom tjedno. Ovako, kako na spisku korisnika nikad nije bilo nijednog Čujića, sve da su dobili i gubu ne bih baš pustio suzu.
S druge strane, kroz dvoranu je prošlo više od 1000 penjača i nitko mi nije javio o nekakvim zarazama. Jedino bih ja povremeno dobio upalu oka od piljevine koja mi je letila u glavu iz cirkulara.
S treće strane, nula ih se umrlo od penjanja tamo, Možda da govnari prebroje koliko je poginulo ljudi na njihovim spitovima?
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
baZa
Pravi lugar
***
Posts: 161


View Profile
« Reply #2 on: 08. Mar 19. 10:10:35 »

hahaaha Smiley možda smo zaraženi a da ni ne znamo... oh koji debili.
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!