Lugarnica
27. Nov 21. 06:51:10 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Popravak penjacica  (Read 2628 times)
LC
Pravi lugar

View Profile
« on: 09. Jun 15. 21:56:22 »

Da osvježim problematiku. Grin Penjacice polako otkazuju i trebaju popravak.

Na vrhu jedne odlomio se dio djona fi8, tako da se vidi koža koja stiti taban.

Na drugoj se djon na vrhovima prstiju polako počeo odljepljivati.
Za sada zanemarivo. Svega cca. milimetar.

Izuzev toga sa obje je sve ok i djon djeluje zdravo.

Ajmo iskusniji sto napraviti? Gdje odnijeti kod nas, ako  je potrebno sve zamijeniti, da bude visoko kvalitetan vibram, kvalitetno zalijepljeno i da se isplati.

Kod druge po mogućnosti ne bi još mijenjao djon. Razmišljam o poliuretanskom ljepilu, te čak da sa njime probam uz dodatak komadića gume pokrpati rupu na prvoj. Ideje?

Pročitao sam topic  o Lackovicu i Ljubljani..180 kn po penjačici mi djeluje skupo.
Jel netko u zadnje vrijeme nosio u Ljubljanu? Često mi je usput, iako 20 eura ako su po 1 penjačici također djeluje skupo.

Negdje mi je u sjecanju da sam čitao o šusterima kod nas koji su vicni tome, o vulkaniziranju kod vulkanizera i sl. zanimljivosti  Slobodno linkajte ako znate i podijelite iskustva.
« Last Edit: 09. Jun 15. 22:09:31 by LC » Logged
Ante Predovic
Lugar pripravnik
**

View Profile
« Reply #1 on: 10. Jun 15. 11:42:39 »

Ja sam svoje penjačice ostavio u ljubljani u Stivale, cijena je bila mislim 20eur, rad naravno vrhunski.

Popravak naravno ovisi o trenutnom stanju penjačica, ako su pre raspadnute, nemoj ni očekivat čudo, i nova guma se mora za nešto držat.
Luka M.
Pravi lugar

View Profile
« Reply #2 on: 10. Jun 15. 11:44:48 »

Lacković (Stara vlaška) - 180kn za obje penjačice, ne samo za jednu. možda se i to čini skupo, ali iz osobnog iskustva mogu reći da sam bio izuzetno zadovoljan. Stavlja vibram koji je dosta kvalitetan, vjerojatno iste kvalitete kao i onaj kupovni, možda čak i bolji Wink

Druga opcija je neki majstor kod Kvatrića, točnije u ulici Dragutina Domjanića, za kojeg kažu da je jeftiniji i jednako dobar kao Lackovića,ali s njim nemam iskustva
(link: http://www.forum.hr/showthread.php?p=52994706).

(U Ljubljanu bih išao samo po nove penje, jer mi se ne bi dalo niti isplatilo vozit do tamo samo radi popravka. No, to je samo moj osobni stav.)

To talk much and arrive nowhere is the same as climbing a tree to catch a fish.
baZa
Pravi lugar

View Profile
« Reply #3 on: 10. Jun 15. 15:33:33 »

Popravljao sam u vlaškoj prije cca 6 mjeseci... stavio je novu kapicu i gumu! Napravio je bolje nego što sam ih kupio, kapica je jača, guma dole je tvrđa i bolje je trenje... nadam se da će potrajati još 6 mjeseci i onda ću uzeti nove!
Antiša
Pravi lugar

View Profile
« Reply #4 on: 10. Jun 15. 16:44:53 »

Prošli tjedan sam popravio miure. Samo guma bez kapice 140 kn. Stara Vlaška / Europski trg.
LC
Pravi lugar

View Profile
« Reply #5 on: 10. Jun 15. 17:29:23 »

hvala Lugari. odfurao. pokazao mi je jedne popravljene i komad vibrama. Djeluje autentično i popravak super. Javim kako su moje prošle.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: