Lugarnica
19. Apr 24. 05:00:26 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Author Topic: Primorska- pitanja i prijedlozi  (Read 22673 times)
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #15 on: 09. Apr 14. 10:14:25 »

Traži se komad zračnice od bicikla ili auta jer mi treba za fiksiranje šipke na zgibomatu.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
hrv0je
Lugar pripravnik
**
Posts: 40



View Profile
« Reply #16 on: 09. Apr 14. 17:43:11 »

Traži se komad zračnice od bicikla ili auta jer mi treba za fiksiranje šipke na zgibomatu.

Imam ja, donesem danas u dvoranu oko 7
Logged
Antiša
Pravi lugar
***
Posts: 205


View Profile
« Reply #17 on: 08. May 14. 23:43:19 »

Cini mi se da su se poceli komarci mnoziti dolje u podrumu. Zdravko jesi razmisljao o bacanju nekog bojnog otrova u "DWS pit" ? Smiley
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #18 on: 10. Jun 14. 15:25:20 »

Glede komaraca pojavila se sugestija da se stavi mreža na vrata od podruma. Snažno podržavam prijedlog, ali dok ja to sredim mogao bi pasti i snijeg pa molim kandidata vještog u toj problematici da pokuša to izvesti, a meni dostavi račun za materijal.

Ventilator je montiran i u pogonu. Prekidač i regulator je kod oglasne. Nemojte odmah dati puni gas da ne izbaci osigurač. Držite vrata zatvorena, a zrak cirkulira kroz prozor.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #19 on: 07. Aug 14. 19:13:15 »

http://www.rockclimbing.com/forum/Climbing_Disciplines_C6/Indoor_Gyms_F24/Homemade_Volumes_P2471197/

stavljam ovdje na ne izgubim link. MUST HAVE  Grin
Logged

がんばれ
|mario|
lugar
Lugarski as
*
Posts: 385


View Profile
« Reply #20 on: 18. Dec 14. 14:43:13 »

Rafael i ja smo mislili uzeti trx za dvoranu. Trazimo tko nam se jos zeli pridruziti da podijelimo troskove. Postoje dvije opcije, prva je trx pro za 600kn a druga je kopija trx za 200kn. Obje opcije su sa njuskala pa me malo strah koilko je ovaj za 600kn zaista original jer takav u ducanu kosta vise od soma kn. Budem jos malo guglao da li postoje vjerne trx kopije na trzistu pa cemo vidjeti a vi se javite ako zelite sudjlovati u bozicnom poklonu za nasu dvoranu.
Logged
Ante Predovic
Lugar pripravnik
**
Posts: 93


View Profile
« Reply #21 on: 19. Dec 14. 15:45:44 »

Rafael i ja smo mislili uzeti trx za dvoranu. Trazimo tko nam se jos zeli pridruziti da podijelimo troskove. Postoje dvije opcije, prva je trx pro za 600kn a druga je kopija trx za 200kn. Obje opcije su sa njuskala pa me malo strah koilko je ovaj za 600kn zaista original jer takav u ducanu kosta vise od soma kn. Budem jos malo guglao da li postoje vjerne trx kopije na trzistu pa cemo vidjeti a vi se javite ako zelite sudjlovati u bozicnom poklonu za nasu dvoranu.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=Details+about++Max+Gym%C2%AE+training.+Body+Trainer.+Suspension+Straps.+Home+Fitness+trainer&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XMax+Gym+Body+Trainer.+Suspension+Straps.+Home+Fitness+trainer&_nkw=Max+Gym+Body+Trainer.+Suspension+Straps.+Home+Fitness+trainer&_sacat=0
Logged
Raf Šaraf
Lugar pripravnik
**
Posts: 29



View Profile
« Reply #22 on: 26. Jan 15. 19:26:36 »

Upravo sam preuzeo TRX, odlucili smo se ipak za hrvatsku kvalitetu i cijenu od 200 kn Smiley
Donesem ga sutra u dvoranu, mislio sam cak sada doci ali ipak idem nastaviti gledati breaking bad!
Ako netko zeli jos sa nama podijeliti trosak neka se javi, sto nas je vise to je manja rata,mislim da nas je zasad oko 10ak, znaci malo vise od jedne pive u kinoteci svatko da!
Logged
Ante Predovic
Lugar pripravnik
**
Posts: 93


View Profile
« Reply #23 on: 30. Jan 15. 14:24:15 »

Jel se smije tulat u dvorani?  (naravno izvan rush houra)

Pretpostavljam da ne, ali da pitam svejedno.
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #24 on: 30. Jan 15. 19:40:43 »

Pokušano je u Grahorovoj, ali nastao je pomor grifova pa je praksa brzo ukinuta. Uglavnom, treba imati posebne grifove za to. Ako bi netko dovukao kakvo deblo i fiksirao ga u dvorani ili ispred, onda se možemo dogovarati.
Samo, ne kužim, kaj fali tunelu? Prostraniji je, a temperatura je ista. Grin
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
Ante Predovic
Lugar pripravnik
**
Posts: 93


View Profile
« Reply #25 on: 30. Jan 15. 21:10:13 »

Na tunelu nema strunjača Cheesy

Logged
baZa
Pravi lugar
***
Posts: 161


View Profile
« Reply #26 on: 11. Feb 15. 13:17:57 »

Zašto je stao razvoj "dvorane"?
Logged
Antiša
Pravi lugar
***
Posts: 205


View Profile
« Reply #27 on: 11. Feb 15. 13:25:10 »

Ja sam cuo neke glasine da bi moglo bit nekaj kad zatopli. Držim fige !
Logged
baZa
Pravi lugar
***
Posts: 161


View Profile
« Reply #28 on: 11. Feb 15. 13:30:02 »

Ja sam čuo da idući tjedan dolazi Adam Ondra u dvoranu...
Logged
Karlo koji nije Seitz
Lugarski as
****
Posts: 311


Samoubojica iz zasjede


View Profile
« Reply #29 on: 11. Feb 15. 14:41:33 »

Zašto je stao razvoj "dvorane"?

Kak to misliš? Samo u zadnjih mjesec dana smo dobili fingerboard i TRX. Koliko brzo bi po tebi trebalo ići?
Logged

When you find yourself in the majority, it is time to pause and reflect.
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!