Lugarnica
19. Mar 24. 06:50:18 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Moon Board crowdsourcing :)  (Read 6065 times)
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« on: 09. Apr 13. 23:41:21 »

Dakle, postam ovaj post jer je pao dogovor sa Zdravkom da radimo Moon Board u novom prostoru.
Što je Moon Board, zapitat ce te se?
http://www.moonclimbing.com/moonboard/page.php?page=I:1
Pa Moon Board je standardizirana ploca sa s standardiziranim grifovima. Što to tocno znaci? Pa da svatko tko izgradi Moon Board po uptustvima ima istu plocu. Pa Vlado, zasto bi to netko radio? Zbog ovoga:
http://www.moonclimbing.com/moonboard/page.php?page=V:1

Naime, glavna beneficija činjenice da svi penju na istoj ploči i po istim grifovima (i na istim pozicijama) jest to da lako razmjenjujemo smjerove s drugim ljudima (sa i izvan nase dvorane) i njihove ocjene. Tu razmjenu smjerova potpomaze Moonov sajt gdje mozete postati svoj smjer i njegovu ocjenu. Ili naci neki drugi smjer. Dakle, vise ne mozete doci u dvoranu i ne imati kaj za penjati.

Konkretno, par nas planira kupiti setove grifova A i B i pokloniti ih dvorani tako da svi možemo penjati na ta 2 seta s kojima kad ih stavite sve na plocu u odredjenom rasporedu imate 111 smjerova od ocjene 6A pa sve do 8A.
http://www.moonclimbing.com/moonboard/page.php?page=V:1&problem=0&filterHolds=11&filterGradeFrom=0&filterGradeTo=0&filterSetby=0&search_text=&starting=0
Svi grifovi sa shippingom iz Velike Britanije dodju 2500 kn. S nekima sam u dvorani vec razgovarao i ponudili su pomoc. Ovim putem se obracam ostatku da ako žele i mogu, nek mi se jave prek poruke (tu ili fejs) i kažu ak mogu išta pridonjet. 50, 100, kaj god.
« Last Edit: 09. Apr 13. 23:49:08 by Sharmantni Vlado » Logged

がんばれ
rimac
Lugarski as
****
Posts: 301



View Profile
« Reply #1 on: 10. Apr 13. 11:00:35 »

ja sam za Smiley
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #2 on: 12. Apr 13. 15:33:48 »

dakle, da rekapituliram situaciju za sad: imam 8 ljudi. ajmo još dvoje s prilozima  Grin

ps. grifovi su vec na putu prema nama (yaay)
Logged

がんばれ
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #3 on: 12. Apr 13. 15:57:24 »

javljam da je financijska konstrukcija zatvorena! Smiley
Logged

がんばれ
Damir
Lugarski as
****
Posts: 979


View Profile
« Reply #4 on: 14. Apr 13. 11:16:29 »

vidim da je financijska konstrukcija zatvorena!

ok onda cu ja donirat za jos pola pola od 2 volumena

onda mi vlado posalji ma mali di da ti uplatim

ps volumen nek bude zeleni
Logged
Sharmantni Vlado
Lugarski guru
*****
Posts: 1252


beefcake


View Profile WWW
« Reply #5 on: 21. Apr 13. 12:25:37 »

grifovi stigli, u autu su mi Smiley
Logged

がんばれ
SSIKS
Lugar suradnik
*
Posts: 4



View Profile
« Reply #6 on: 26. Apr 13. 21:19:40 »

Da li se ovo http://www.ems.com/product/index.jsp?productId=3659433&cp=3677347.11360118.3696814 isplati kupiti?? Za novu dvoranu i dal uopće treba??
S obzirom da sam zakasnio sa "dobrovoljnim prilozima"  Grin
Logged
zdravko
Lugarski guru
*****
Posts: 2437


Što gore, to bolje!


View Profile
« Reply #7 on: 26. Apr 13. 23:59:35 »

Tih stopinki s malim šarafima zapravo imamo viška, nisu postigle neku popularnost. Zapravo smo sa svime dobro opskrbljeni iako neki set do sada neviđenih grifova nikad nije na odmet.

Stvar koju bi u novoj dvorani pokušao izvesti je komad prozirne stijene ispod staklenika koji je na krovu. To bi trebao biti prozirni pleksiglas od cca 15 -20 mm dimenzije cca 180 x 200 cm. Ako netko ima neki izvor neka javi. Nije sad još aktuelno, ali biti će do ljeta.
Logged

There's Nothing in the Middle of the Road but Yellow Stripes and Dead Armadillos.
SSIKS
Lugar suradnik
*
Posts: 4



View Profile
« Reply #8 on: 27. Apr 13. 21:18:49 »

15mm cca 650kn m2
20mm cca 900kn m2

negdje oko zeline ima nešto
ta je cijena bez Linićevog uplitanja
« Last Edit: 27. Apr 13. 21:21:57 by SSIKS » Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!